Equip Humà

L’ Oms i de Prat és una escola concertada referent de l’acció educativa transformadora de la Fundació Catalunya La Pedrera, amb dues línies des de P3 fins a 4t. d’ESO.Som una comunitat educativa catalana arrelada al medi, oberta, inclusora i aconfessional, amb un equip humà molt il·lusionat i compromès que respon amb estabilitat, implicació, formació constant i cultura de treball col·laboratiu als nous reptes educatius.

L’Equip directiu

Directora i Cap del servei Psicopedagògic:   Gemma Vilaseca

Sots-directora i Secretària acadèmica:             Pilar Camins

Cap d’Estudis Ed. Primària:                                 Joan Martínez

Cap d’Estudis Ed. Secundària Obligatòria:     Antoni Negro        

Coordinadora Ed. Infantil:                                     Anna Prat                                                                                   

 

gvilaseca@omsideprat.cat

                                                                                                                                                                                              pcamins@omsideprat.cat

                                                                                                                                                                                            jmartinez@omsideprat.cat

                                                                                                                                                                                                            anegro@omsideprat.cat

                                                                                                                                                                                                              aprat@omsideprat.cat

L’Equip docent

Format per 50 mestres i professors/es. Organitzats per etapes, departaments d’àrea i per àmbits: comunicatiu, llengües estrangeres, tecnologies per a  l’aprenentatge i artístic.

Impuls de projectes                                               Olga Serra i Joan Morros                                                                              

Administració i serveis

Cap de gestió administrativa:                             Rosa Iglesias                                                                  Atenció al públic:                                                 Joana Cuñat                                                                              

 

 

 

 

oserra@omsideprat.cat i jmorros@omsideprat.cat

 

 

 

riglesias@omsideprat.cat

jcunat@omsideprat.cat