Equip Humà

L’ Oms i de Prat és una escola concertada referent de l’acció educativa transformadora de la Fundació Catalunya La Pedrera, amb dues línies des de P3 fins a 4t. d’ESO.Som una comunitat educativa catalana arrelada al medi, oberta, inclusora i aconfessional, amb un equip humà molt il·lusionat i compromès que respon amb estabilitat, implicació, formació constant i cultura de treball col·laboratiu als nous reptes educatius.

L’Equip directiu

Directora i Cap del servei Psicopedagògic:                                                                    

Gemma Vilaseca                                                                      gvilaseca@omsideprat.cat

Sots-directora i Secretària acadèmica:

Pilar Camins                                                                              pcamins@omsideprat.cat

Cap d’Estudis Ed. Primària:

Joan Martínez                                                                           jmartinez@omsideprat.cat

Cap d’Estudis Ed. Secundària Obligatòria:

Antoni Negro                                                                             anegro@omsideprat.cat

Coordinadora Ed. Infantil:

Anna Prat                                                                                   aprat@omsideprat.cat

Projectes:

Olga Serra                                                                                  oserra@omsideprat.cat

Joan Morros                                                                              jmorros@omsideprat.cat

L’Equip docent

Format per 50 mestres i professors/es. Organitzats per etapes, departaments d’àrea i per àmbits: comunicatiu, llengües estrangeres, tecnologies per a  l’aprenentatge i artístic.

Administració i serveis

Cap de gestió administrativa:

Rosa Iglesias                                                                             riglesias@omsideprat.cat

Atenció al públic: 

Joana Cuñat                                                                              jcunat@omsideprat.cat